Co je nového aneb novinky z Fragmentu (1)

17:26 kouzelná klubovna 0 Comments


Od 30.4.2014 spolupracuji s nakladatelstvím Fragment. Velice si této spolupráce vážím. Každé knihy, která mi „přistane ve schránce“ si hodně cením a jsem za ní moc vděčná. Na oplátku také budu psát články o různých akcích, autogramiádách a pozvánkách, které se týkají právě nakladatelství Fragment. Ještě jednou děkuji. Teď už ale dvě slíbené novinky...
Jiří Kajínek namluvil svou autobiografii Můj život bez mříží
Praha, 6. května 2014 – Od dnešního dne bude v prodeji unikátní životopisná audiokniha Můj život bez mříží v digitální podobě. Osobní příběh nejznámějšího českého vězně namluvil sám autor Jiří Kajínek. Uběhl měsíc od uvedení tištěné verze autobiografie na knižní trh a již nyní lze konstatovat, že se titul setkal opravdu s velkou odezvou. Dle žebříčku Svazu českých knihkupců a nakladatelů se již tři týdny drží mezi nejprodávanějšími novinkami. Příběh dětství, školních let, dospívání a životní cesty až do doby vynesení rozsudku doživotního trestu namluvil Jiří Kajínek přímo ve věznici. Na CD vyjde v Nakladatelství Fragment 14. května.
 Jiří Kajínek – Můj život bez mříží - AUDIOKNIHA
Nahrávka trvá 7 hodin a 12 minut. Digitální verzi bude možné zakoupit např. na portálu audioteka.cz za cenu 149 Kč. Klasická audiokniha na CD bude k dispozici od 14. května za běžnou cenu 199 Kč.

Více informací o knize a autorovi naleznete na www.fragment.cz/kajinek!Autogramiáda Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

 
Chystáte se na knižní veletrh Svět knihy 2014? Pak vás nakladatelství Fragment zve na autogramiádu Z. Svěráka a J. Uhlíře.

Autoři budou podepisovat nejen jednu z nejúspěšnějších podzimních novinek s názvem DĚTEM, ale také celou řadu dalších knih: Písničky o zvířatech, Když je pěkné počasí, Když se zamiluje kůň nebo podzimní novinku Po strništi bos.

Stánek nakladatelství Fragment je: L 307!

S přáním hezkého dne Míša


0 komentářů:

Děkuji za každý váš komentář a názor. Jsem vděčná za pozitivní i negativní, proto budu ráda, když napíšete, co si myslíte! :)