My book additions (1)

13:09 kouzelná klubovna 5 Comments

Nový projekt My book additions aneb Mé knižní přírůstky... A cože v mé knihovničce naleznete nového?


Momentálně jsem šťastná jako blecha, protože jsem vyhrála knihu. Ano! To se mi ještě nikdy nestalo! A ještě lepší na tom je, že jsem vyhrála víkendovku! A co to znamená? To, že si mohu vybrat jakoukoliv knihu od CooBoočka!

A proto jsem si vybrala knihu, o které sním už asi tři měsíce......je to kniha V šedých tónech od Ruty Sepetisové. Ano, přiznávám se, že jsem ji ještě nečetla, ale už se chystám! Proto ještě jednou nakladatelství CooBoo děkuji.

No a ta další kráska je....Panika od Lauren Oliver.
Když jsem o knize uvažovala, na internetu jsem četla samé záporné recenze, tak jsem si řekla, že to nechám být...včera jsem ale chodila kolem regálu v knihkupetví právě s Panikou......a prostě jsem ji tam nemohla nechat! Ano, knihu jsem si vybrala kvůli autorce, která je má nejoblíbenější. Doufám, že nezklame.


 A tady obě krásky pohromadě...
5 komentářů:

 1. V šedých tónech mám také :) Moc pěkné přírůstky.

  OdpovědětVymazat
 2. CooBoo knížky jsou prostě skvělé. Mám doma akorát Paniku a ještě se nedostala ke čtení, ale musím to napravit, co nejdřív. Šedý tóny chci hrozně dlouho a pořád je nemáááám! :-D

  OdpovědětVymazat
 3. V šedých tónech vypadá skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 4. V šedých tónech je úžasná kniha! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji, holky, moc si toho vážím. A ano, CooBoo je opravdu skvělé! ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý váš komentář a názor. Jsem vděčná za pozitivní i negativní, proto budu ráda, když napíšete, co si myslíte! :)