Nebezpečné osobnosti

19:14 kouzelná klubovna 0 Commentshttp://www.dama-online.cz/wp-content/uploads/2015/03/OB_Nebezpecne_osobnosti_TISK_2-660x400.jpg

Kniha Nebezpečné osobnosti není klasickou knížkou. Rozhodně se nejedná o kousek, na který byste jen tak zapomněli. Je totiž o nebezpečných osobnostech, jež ve světě potkáváme každý den. A třeba o tom ani nevíme. Avšak po přečtení této knížky se to změní, to mi věřte. Naučíte se rozpoznávat lidi, kteří vám ubližují. Také se naučíte, jak se před nimi bránit. A nechybí ani skvělý test, díky kterému zjistíte, jestli takovou osobu už náhodou neznáte.


„Na světě jsou dva druhy lidí:
ti, kteří vám dolévají šálek až po okraj,
a ti, kteří z něj upíjejí.“ – Joe Navarro

Autorem této skvělé knížky je Joe Navarro, bývalý agent FBI. Proto nemusíte mít strach, že by to, co píše, nebyla pravda. Za ta léta, kdy posbíral nespočet zkušeností, mu holt budete věřit každé slovo. Ale to vůbec nevadí, můžete si to totiž dovolit. Jeho styl psaní je poutavý, čtivý a chvílemi i mrazivý. Proto vám čtení nebude trvat moc dlouho.

Jak už jsem psala, v této příručce se setkáte se čtyřmi typy osobnosti – s narcistickou, emočně nestabilní, paranoidní a predátorskou osobností. Detailně vám bude sděleno, jak se chovají v práci, doma, mezi přáteli…autor vám také popíše, jak je poznat a hlavně: jak se před nimi bránit. 

http://sestricka.com/wp-content/uploads/2014/05/deprese_201305052159226.jpg

Předpokládám, že vám bude během čtení běhat mráz po zádech, uvědomíte si totiž, že takového člověka už možná znáte a možná si také uvědomíte, že vám ubližuje a vy o tom třeba ani nevíte. Pro někoho to může být kruté a těžké zjištění, proto si to přečtěte jen na vlastní nebezpečí.

Ještě děsivější je ale to, že se při čtení setkáte se skutečnými případy, které Joe vyšetřoval a které se opravdu staly. Připravte se tedy na fakt, že nad vším budete kroutit hlavou a nechápat, jak to, že lidé umí být tak zlí a krutí. Proč si navzájem takhle ubližují.

Velikým plusem knížky jsou testy, které se nachází za každou kapitolou. Pomohou vám identifikovat různé typy osobností a vy si na ně od této chvíle budete moci dávat pozor. Jsou opravdu podrobné, propracované. A to ocení nejeden čtenář.

 http://www.auraclinic.cz/_sites/aura/upload/images//ea8e55c14c8b0b13493cb2814aad4908_deprese.jpg

A pokud jste náhodou autorem detektivek, jistě oceníte spoustu námětů na případy a situace, které se v běžném životě prostě dějí. Jsou to špatné a ošklivé věci, ale jsou tady. A nejde před nimi zavírat oči.

Nebezpečné osobnosti nejsou obyčejnou knihou. Nejedná se o román, detektivku, komedii, tragédii ani o nic podobného. Jedná se o příručku, která vám může zachránit život. O rady, jež potřebuje každý z nás. Ať už jste žena či muž, dospělý nebo puberťák – věřím, že právě tuto knížku oceníte. Já si jí velice vážím. Konečně už jakžtakž vím, jak se před osobnostmi, které na nás působí jen negativně a ničí nám život, chránit.

Nikdy a za žádných okolností nejste povinni nechat se týrat nebo přijímat roli oběti. Nikdy.


Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji KNIHCENTRU. Vážím si toho.


Zdroj obrázků: 1, 2, 3

0 komentářů:

Děkuji za každý váš komentář a názor. Jsem vděčná za pozitivní i negativní, proto budu ráda, když napíšete, co si myslíte! :)